Menu Zamknij

Umawianie wizyt przez rejestrację Ośrodka "Kompas"

mgr Monika Grobelna

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W NZOZ „Kompas” prowadzi terapię indywidualną i grupową dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje systematycznej superwizji. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowie Górniczej pracując terapeutycznie z dorosłymi pacjentami z zaburzeniami psychicznymi, w PZP NZOZ „ Beta – Med” w Katowicach oraz jako psycholog, biegły sądowy w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno – Konsultacyjnym w Sosnowcu przy SO w Katowicach.
Biegły sądowy Sadu Okręgowego w Katowicach w zakresie diagnozy i opiniowania psychologicznego w sprawach o rozwód oraz w sprawach rodzinnych i opiekuńczych prowadzonych w oparciu o kodeks rodzinny i opiekuńczy.
Zainteresowania zawodowe: zaburzenia więzi, zaburzenia osobowości, zaburzenia zachowania i emocji, praca z rodzinami w konflikcie.

Uwaga!

Umawianie wizyt wyłącznie poprzez telefoniczny kontakt z rejestracją Ośrodka „Kompas”! Płatność jest realizowana poprzez serwis przelewy24.pl

Korzystanie z serwisu egabinet.psychokompas.pl oznacza akceptację Regulaminu serwisu oraz Polityki prywatności